FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster MJ1CF commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster MJ1CF 21 Inch Deep Fryer Gas 150k BTU Millivolt Control
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | MJ1CF |
| Manufacturer Part # | MJ1CF |
| Height | 46.38" |
| Width | 20.75" |
| Depth | 39.88" |
| Weight | 297 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster MJ1CF 80lb Gas Fryer Ss Door 150k Btu Millivolt Cntrl