FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster MJ140 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster MJ140 40lb Deep Fryer Gas 110000 BTU Stainless Steel Door
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | MJ140 |
| Manufacturer Part # | MJ140 |
| Height | 41.35" |
| Width | 16" |
| Depth | 31.63" |
| Weight | 185 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster MJ140 40lb Gas Fryer Ss Door 110k Btu