RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex MISC014 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex MISC014 1 Inch O Ring 90N Tap for Fluid Sealing
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | MISC014 |
| Manufacturer Part # | MISC014 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex MISC014 O Ring Bs022 90n Tap