RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex MISC013 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex MISC013 O Ring 7.6 mm ID 2.4 mm Cross-Section Nitrile Rubber Sealing Component
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | MISC013 |
| Manufacturer Part # | MISC013 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex MISC013 O Ring 7.6 X 2.4 70n Fd A Tap