FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Salvajor MH1132112K 10 Inch Stator Sleeve Electric OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | MH1132112K |
| Manufacturer Part # | MH1132112K |
| Height | 10" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor MH1132112K Stator Sleeve 500 208/460 3