RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco MG1015B uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco MG1015B OEM Door Handle Caps with Impact-Resistant Polymer
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | MG1015B |
| Manufacturer Part # | MG1015B |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco MG1015B Door Handle Caps
