Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air MF20709101 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air MF20709101 Defrost Heater Copper Coil for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | MF20709101 |
| Manufacturer Part # | MF20709101 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air MF20709101 Defrost Heater