RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MER340095 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MER340095 14/3 Gauge Cord Lead NEMA 5-15P for Foodservice
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MER340095 |
| Manufacturer Part # | MER340095 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MER340095 Cord Lead 14/3 W/nema 5 15p