Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco MER340089 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco MER340089 Relay Power 120v 30a Electric Mavrik Durable Construction
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | MER340089 |
| Manufacturer Part # | MER340089 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln MER340089 Relay Power 120v 30a
