RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MER0242 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon MER0242 4.85 Inch Metal Transformer 230V to 12V or 24V
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MER0242 |
| Manufacturer Part # | MER0242 |
| Height | 4.05" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MER0242 Transformer 230v 12 24v