RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEP0147 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon MEP0147 2.85 Inch Circuit Breaker 6 Amps Compact Thermoset
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEP0147 |
| Manufacturer Part # | MEP0147 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEP0147 Ls Breaker 2 Poles 6 Amps
