RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEL0218 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon MEL0218 3 Inch Single Pole Terminal Block with Reliable Connections
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEL0218 |
| Manufacturer Part # | MEL0218 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEL0218 Single Pole Terminal Block Csa