RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny ME90-008 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny ME90-008 10 Inch Electric Relay Pump Motor with Durable Construction
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | ME90-008 |
| Manufacturer Part # | ME90-008 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny ME90-008 Relay Pump Motor 12vdc/ 30a Eee/eeg
