Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ME27-0010 8.05 Inch V Belt OEM Power Transmission Rubber
Item:
#1511340
Technical details
| Manufacturer | Picard Ovens |
|---|---|
| Model Number | ME27-0010 |
| Manufacturer Part # | ME27-0010 |
| Height | 1.45" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ME27-0010 8.05 Inch V Belt OEM Power Transmission Rubber
$50.67
Unit price
/
Unavailable