RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont MD75G-36 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont MD75G-36 3/4 Inch Diameter Gas Hose 36 Inch Blue for Food Service
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | MD75G-36 |
| Manufacturer Part # | MD75G-36 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont MD75G-36 36" Blue Gas Hose 3/4" Dia Mc
