RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett MCS2 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett MCS2 18 Inch Electric Combi Oven Boiler with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | MCS2 |
| Manufacturer Part # | MCS2 |
| Height | 19" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 64.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett MCS2 Combi Oven Starter Kit Boiler