RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe MCR42 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe MCR42 2.13 Inch Chute Support Knob Black Fits Globe Models C12 G10 G10e G12 G12a G14
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | MCR42 |
| Manufacturer Part # | MCR42 |
| Height | 2.38" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe MCR42 Knob Shute Support Black, , Fits Globe Models, , C12 G10 G10e G12 G12a G14
