RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCP00262 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCP00262 0.3 Inch O Ring NSF #731112 for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCP00262 |
| Manufacturer Part # | MCP00262 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCP00262 O Ring Nsf #731112 Fo R Mcp002
