RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCP00141 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCP00141 1/4odf Gas Valve Solenoid Stainless Steel with Precise Flow Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCP00141 |
| Manufacturer Part # | MCP00141 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCP00141 Valve Solenoid 1/4odf