RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHFSA390 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHFSA390 3.1 Inch Air Filter Assembly for Merrychef Sa390
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHFSA390 |
| Manufacturer Part # | MCHFSA390 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHFSA390 Air Filter Assy Replaces Sa390
