RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHFPSA3113 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHFPSA3113 Door Seal 402s E4 E4s Heat-Resistant Polymer
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHFPSA3113 |
| Manufacturer Part # | MCHFPSA3113 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHFPSA3113 Door Seal 402s E4 E4s
