RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHFPSA2208 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHFPSA2208 22 Inch Oven Spacer Kit for Merrychef E4 E4s
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHFPSA2208 |
| Manufacturer Part # | MCHFPSA2208 |
| Height | 4" |
| Width | 22" |
| Depth | 24" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHFPSA2208 Oven Spacer Kit E4/e4s Eikon
