Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef MCHFP30Z1415 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHFP30Z1415 3.75 Inch Magnetron Toshiba Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHFP30Z1415 |
| Manufacturer Part # | MCHFP30Z1415 |
| Height | 5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHFP30Z1415 Magnetron 2m303h Toshiba
