RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHF400P rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHF400P 12 Inch Paddle with Guarded Design Stainless Steel
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHF400P |
| Manufacturer Part # | MCHF400P |
| Height | 3.05" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 17.85" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHF400P Guarded Paddle E2s
