Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef MCHF30Z1573 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHF30Z1573 4 Inch Mains Filter Electric for Merrychef Equipment
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHF30Z1573 |
| Manufacturer Part # | MCHF30Z1573 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Thailand |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHF30Z1573 Mains Filter Shaffner
