Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef MCHF30Z1535 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHF30Z1535 1.4 Inch 25 A Fuse for Commercial Kitchen Equipment
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHF30Z1535 |
| Manufacturer Part # | MCHF30Z1535 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHF30Z1535 25 A Fuse
