RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHF30Z1439 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHF30Z1439 1.4 Inch Relay 12v Omron with Durable Housing
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHF30Z1439 |
| Manufacturer Part # | MCHF30Z1439 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHF30Z1439 Relay 12v Omron
