Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak MCC605 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak MCC605 22-3/4 Inch X 29-1/2 Inch Magnetic Door Gasket Grey
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC605 |
| Manufacturer Part # | MCC605 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC605 4 Sided Magnetic Gasket, 22-3/4" X 29-1/2" Grey, Magnet On Outside Edge, 5/8" Mag 1" Base 9/16" High, W/ Dart Snap-in, Kolpak / Mccall Half Door 402 403 406 407, 6000xl 724 D4427n Mfr1-s Uc4148
