RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell MCC604 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star MCC604 Zinc Shelf Support Compatible with Beverage Air Glenco Star Koch Hobart Mccall Randell Traulsen
| Fits with Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC604 |
| Manufacturer Part # | MCC604 |
| Height | 0.29" |
| Width | 0.26" |
| Depth | 0.29" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC604 Zinc Shelf Support, Beverage Air, Glenco/star, Koch-hobart, Mccall, Randell, Traulsen, Victory
