RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC4207 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC4207 4.15 Inch Electric Heater with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC4207 |
| Manufacturer Part # | MCC4207 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 19.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC4207 Heater 120v 1500w
