RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC2FAB-0241-019 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC2FAB-0241-019 5 9/16 Inch Blade Fan Lexan Airflow Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC2FAB-0241-019 |
| Manufacturer Part # | MCC2FAB-0241-019 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC2FAB-0241-019 Blade Fan Lexan 5 9/ 16