RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC2073 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC2073 3.9 Inch OEM Valve Expansion 1/4 Ton Durable Cooling
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC2073 |
| Manufacturer Part # | MCC2073 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC2073 Valve Exp 1/4 Ton