Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC17925 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC17925 6.25 Inch Defrost Timer Bracket Mount Version Gas
| Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC17925 |
| Manufacturer Part # | MCC17925 |
| Height | 2.88" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC17925 Defrost Timer Bracket Mount Version, Was Paragon Now Grasslin, True, Gdim-26 T-(23f 23f-2 23fg) Ts-23f., Series Gdm.
