RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC17910 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC17910 10 Inch Gasket Drawer Stainless Steel with Enhanced Sealing
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC17910 |
| Manufacturer Part # | MCC17910 |
| Height | 3" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 13.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC17910 Gasket Drawer Lbs 4ds
