Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield MCC13970 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC13970 Digital Thermometer Stainless Steel with Rapid Response
| Fits with Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC13970 |
| Manufacturer Part # | MCC13970 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC13970 Thermometer Digital
