RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC13860 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC13860 Length 120 Inch Capillary Control Temperature Kit
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC13860 |
| Manufacturer Part # | MCC13860 |
| Height | 3.55" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC13860 Length 120" Capillary, 3048 Mm Capillary
