RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC030000891 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC030000891 1500 W Electric Heating Element Fin Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC030000891 |
| Manufacturer Part # | MCC030000891 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC030000891 Heating Elem Fin 1500 W 230