RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC000-CIN-0236-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC000-CIN-0236-S 4.75 Inch Stainless Steel Drain Pan with Descriptors
| Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC000-CIN-0236-S |
| Manufacturer Part # | MCC000-CIN-0236-S |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 27.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC000-CIN-0236-S Assy Drain Pan
