RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC000-CIN-0190 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC000-CIN-0190 6 Inch x 14 Inch Condensate Pan Aluminum with Mounting Washers
| Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC000-CIN-0190 |
| Manufacturer Part # | MCC000-CIN-0190 |
| Height | 2.1" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC000-CIN-0190 Material Aluminum, Length 14", 356 Mm, Width 6", 152 Mm, Height 2", 51 Mm, Includes (2) Mounting Washers
