Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other MCC-606 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak MCC-606 23 Inch Rubber Door Gasket Magnetic Grey with Snap Mount
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC-606 |
| Manufacturer Part # | MCC-606 |
| Height | 1.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC-606 [ 23" X 60.5" ] [rubber ] [ Type R] [magnetic ] Grey ], 5/8" Mag 1" Base 9/16" High, [snap Mount], Kolpak / Mccall Full Door Reach-in 402 403 406 407, 6000xl 724 D4427n Mfr1-s Uc4148
