RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield MCC-2FAB-0241-018 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield MCC-2FAB-0241-018 4 1/2 Inch Blade Evaporator Fan Plastic Black
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | MCC-2FAB-0241-018 |
| Manufacturer Part # | MCC-2FAB-0241-018 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield MCC-2FAB-0241-018 Color Black, Material Plastic, Inner Diameter 3/16", 5 Mm, Outer Diameter 4 1/2", 114 Mm, Depth 3/4", 19 Mm, Rotation Counter Clockwise From Shaft End
