- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe MCB15 6-5/8 Inch Knob Knife Cover Release Fits Globe Model C12
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | MCB15 |
| Manufacturer Part # | MCB15 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.88" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe MCB15 Knob, Knife Cover Release Stem Length 6-5/8", Thread 1/4" X 32., , Fits Globe Model C12.
