Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints MC52-18-187 5.05 Inch Plate with 5mm Hole Durable Metal
Item:
#1447768
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | MC52-18-187 |
| Manufacturer Part # | MC52-18-187 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints MC52-18-187 5.05 Inch Plate with 5mm Hole Durable Metal
