Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints MC52-17 6.9 Inch Blade Disposable Knife for Food Service
Item:
#1447766
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | MC52-17 |
| Manufacturer Part # | MC52-17 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints MC52-17 6.9 Inch Blade Disposable Knife for Food Service
