Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints MC22-18-125 3 Inch High-Grade Corrosion Resistant Plate 22 1/8 Hole
Item:
#1448120
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | MC22-18-125 |
| Manufacturer Part # | MC22-18-125 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints MC22-18-125 3 Inch High-Grade Corrosion Resistant Plate 22 1/8 Hole
