Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro MB40245-BK heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro MB40245-BK 2 Inch Black Divider Bin with Impact Resistant ABS Plastic
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | MB40245-BK |
| Manufacturer Part # | MB40245-BK |
| Height | 6" |
| Width | 2" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 26.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro MB40245-BK Divider Bin 13 5/8x6 3/8 6 Bk Only