  • Fast shipping available on in-stock Master-Bilt MB25-01377 holding and proofing cabinets
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
Master-Bilt MB25-01377 9 Inch Fan Guard Corrosion Resistant Mesh for Ventilation
Master-Bilt  |  MFG #: MB25-01377  |  Item #: 1195089
Item: #1195089
Technical details
Manufacturer Master-Bilt
Model Number MB25-01377
Manufacturer Part # MB25-01377
Height 1.37"
Width 9.15"
Depth 11"