RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) MB19310600 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) MB19310600 4.5 Inch Stainless Steel Condensate Drain Pipe with Descriptors
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | MB19310600 |
| Manufacturer Part # | MB19310600 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) MB19310600 Condensate Drain Pipe Fkg
