Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt MB02-71270 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt MB02-71270 0.25 Inch Sensor Blue/white OEM Turbo Air
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | MB02-71270 |
| Manufacturer Part # | MB02-71270 |
| Height | 1.13" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt MB02-71270 Sensor ( Blue/white ), Master-bilt, Turbo Air For Models Tsr23/49/72sd
