RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt MB02-160805 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt MB02-160805 9 Inch Video Board OEM for Foodservice Display
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | MB02-160805 |
| Manufacturer Part # | MB02-160805 |
| Height | 3.45" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt MB02-160805 Video Board
